Podróż Dudka do jaskini lwów

Podróż Dudka do jaskini lwów

Już 29 lutego w mińskiej Arenie Falcon sądeczanin Rafał Dudek zawalczy z Ormianinem Zhora Akopyanem
Na tej gali wstąpi światowa czołówka. Mistrzowie świata, Europy, uczestnicy igrzysk olimpijskich. Będzie to jedna z najdroższych tego typu imprez. Białorusini zapowiadają wielkie show i…zapraszają polskich kibiców. Gala będzie transmitowana w Internecie. Zainteresowanie jest spore. Białorusini to światowy top w sportach walki.

Organizujemy starcie również po to, aby Zhora miał okazję do rewanżu z Dudkiem. Obaj zmierzyli się nie tak dawno w Polsce, gdzie werdyktem sędziów wygrał Polak. Rafał przystał na nasze warunki. I bardzo się cieszę. Wierzę, że będzie to na prawdę jeden z najlepszych pojedynków naszej Gali. Zhora jest naładowany, chciał rewanżu. Chce koniecznie wygrać. To oczywiste. To nie będzie pojedynek wieczoru, a po prostu jedna z zaplanowanych walk. Do Mińska wybiera się wielu kibiców Rafała. Super. Zapraszam serdecznie. I czekamy na was – mówi Konstantsin Makhankov, główny organizator Gali.

Tych, którzy chcieliby się wybrać na Białoruś informujemy, że wybierając się samolotem nie jest potrzebna wiza. Podróżując innym środkiem lokomocji już taki dokument jest wymagany.

Od lewej: Zhora, Konstantin
Zdjęcie: Dariusz Grzyb

Reklama