Pod patronatem dts24: Biegnij po uśmiech Marysi Zwolińskiej

Pod patronatem dts24: Biegnij po uśmiech Marysi Zwolińskiej

Społeczność akademicka WSB-NLU zaprasza na ósmą edycję Run 4 a Smile, czyli biegu po uśmiech. Run 4 a Smile to akcja charytatywna, której głównym punktem jest VIII Międzynarodowy Bieg Charytatywny. W tym roku w dniach 5 – 6 czerwca 2021 uczestnicy pobiegną po uśmiech 5-letniej Marysi Zwolińskiej, u której u której na początku czerwca 2020 r. lekarze zdiagnozowali ostrą białaczkę limfoblastyczną.

Cały dochód z akcji zostanie przeznaczony na kosztowne leczenie Marysi, będącej podopieczną Stowarzyszenia Sursum Corda.

Od 2014 roku społeczność akademicka, wraz z organizacjami partnerskimi oraz przy wsparciu darczyńców i sponsorów organizuje event charytatywny Run 4 a Smile. Głównym trzonem wydarzenia jest bieg charytatywny dla dzieci i dorosłych. Rokrocznie fundusze zgromadzone podczas naszej imprezy przeznaczane są na cele charytatywne – zasilają konto wybranego podopiecznego stowarzyszenia.

Podczas ubiegłorocznej imprezy, pomimo trudnej sytuacji, związanej z epidemią koronawirusa, udało się (choć w formule nieco innej niż zwykle) z sukcesem zorganizować bieg i zebrać ponad 35.000 zł.

W bieżącym roku, w związku z wciąż niepewną sytuacją epidemiczną, wydarzenie odbędzie się w tradycyjnej formie, w Miasteczku Galicyjskim w Nowym Sączu oraz w formie e-rywalizacji, lub tak jak w zeszłym roku – w formie e-rywalizacji. Bez względu na formułę wydarzenia, utrzymany zostanie jej dobroczynny charakter.

„W naszym projekcie zachęcamy wszystkich, którzy chcą wesprzeć Marysię i jej rodzinę, do pokonania, w pierwszy weekend czerwca 2021 w dowolnym miejscu na Ziemi lub 5 czerwca w Miasteczku Galicyjskim, dowolnej liczby kilometrów biegnąc, maszerując, jadąc na rowerze, rolkach, czy deskorolkach, w parkach, lasach, po ścieżkach rowerowych, bieżniach w naszych domach, ogrodach i na balkonach. Każdy kto zarejestruje się na stronie i wpłaci cegiełkę w wysokości minimum 10 zł, otrzyma numer startowy. Każda wpłata indywidualna, zostanie pomnożona dzięki hojności sponsorów. Dodatkowo dochód z akcji zostanie zwiększony dzięki licytacji przedmiotów na aukcjach internetowych. Zbiórka i licytacja zostanie przeprowadzona przez Stowarzyszenie Sursum Corda. Dodatkową atrakcją wydarzenia będzie koncert na dachu WSB-NLU, transmitowany online” – informują organizatorzy.

Nagrody:
najważniejsza nagroda to uśmiech dziecka:)
specjalne nagrody otrzymają uczestnicy, którzy:
1. przebiegną/ przejdą najdłuższy dystans (w czasie maksymalnie 4 godzin ) – dotyczy erywalizacji;
2. przebiegną dystans 4 km w najkrótszym czasie (online lub w Miasteczku Galicyjskim) – dotyczy tradycyjnej lub e-rywalizacji;
3. przejadą najdłuższy dystans na rowerze/rolkach/deskorolkach (w czasie maksymalnie 4 godzin ) – dotyczy e-rywalizacji;
4. prześlą w wydarzeniu na FB najciekawsze zdjęcie z rywalizacji wraz z pozdrowienia dla Marysi #run4asmiledla Marysi bądź #biegpouśmiechMarysi – wygrywa zdjęcie, które zdobędzie najwięcej lajków;
5. coś dla najmłodszych uczestników – wykonają rysunek dla Marysi i wraz ze zdjęciem prześlą w wydarzeniu na FB – wraz z pozdrowieniami dla Marysi #run4asmiledla Marysi bądź #biegpouśmiechMarysi – zwycięzcę wyłoni Marysia z Rodzicami
Wszelkie informacje na temat uczestnictwa w biegu dostępne są na stronie: www.bieg.wsb-nlu.edu.pl
Link do rejestracji – UDZIAŁ w rywalizacji ONLINE:
https://wsb-nlu.clouda.edu.pl/WydarzeniaZapisy/Formularz/106
Link do rejestracji – UDZIAŁ w rywalizacji w tradycyjnej formule (w Miasteczku Galicyjskim):
https://wsb-nlu.clouda.edu.pl/WydarzeniaZapisy/Formularz/107

Patronem medialnym wydarzenia jest „Dobry Tygodnik Sądecki”.

Share on twitter
Share on facebook