Pobili, ugodzili nożem i wypchnęli z samochodu człowieka. Auto, którym jechali dachowało…

Pobili, ugodzili nożem i wypchnęli z samochodu człowieka. Auto, którym jechali dachowało…

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 24 i 18-lat, podejrzanych o pobicie i ugodzenie nożem swojego znajomego. Ranny człowiek został wypchnięty z samochodu. Trafił do szpitala. Sprawcom grozi osiem lat odsiadki w więziennej celi.

19 kwietnia br. kilka minut po północy dyżurny Komisariatu Policji w Mszanie Dolnej otrzymał informację, że w rejonie ul. Marka znajduje się ranny 24-letni mężczyzna, który został najprawdopodobniej zaatakowany nożem. Na miejsce natychmiast został skierowany policyjny patrol. Mundurowi ustalili, że do zranienia pokrzywdzonego doszło w samochodzie, do którego mężczyzna wsiadł wcześniej, a którym jechało dwóch znanych mu mężczyzn. W pewnym momencie, siedzący z tyłu mężczyzna miał go obezwładnić, a kierowca zadać mu kilka ciosów nożem.  Po ataku pokrzywdzony został wypchnięty z auta, a sprawcy odjechali. Ranny został zabrany do szpitala” – czytamy w komunikacie limanowskiej policji,

Jak ustalili śledczy – dramat rozegrał się w samochodzie marki Fiat Stilo, który kilka godzin później (ok. godz. 3:30) dachował w miejscowości Kasinka Mała. Kierowca i pasażer zbiegli z miejsca zdarzenia.  Jeszcze tego samego dnia obaj mężczyźni zostali zatrzymani. Starszy z nich prowadził auto mając blisko promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

„Są to dwaj mieszkańcy powiatu limanowskiego w wieku 24 i 18 lat.  Na podstawie zebranego materiału dowodowego obu zatrzymanym przedstawiono  zarzuty współudziału w pobiciu z użyciem niebezpiecznego narzędzia, a 24-latkowi spowodowania uszkodzenia ciała” – informuje rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Limanowej asp. Jolanta Mól.

 

Płakaliśmy nad Australią. Naszym lasom grozi ten sam „demon” zniszczenia… Ostrzeżenie z Żegiestowa i Bukowca

 

Share on twitter
Share on facebook