PILNE! Zaginęła 11-letnia Jagoda. Małopolska Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach

PILNE! Zaginęła 11-letnia Jagoda. Małopolska Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach

Małopolscy policjanci proszą o pomoc w poszukiwaniach 11-letniej Jagody Cudzich  Bularz. Dziewczynka wyszła dziś (1 stycznia) około godz. 5 nad ranem z domu w Poroninie przy ulicy Za torem. Widziano ją później około 6.15 w rejonie tamtejszego dworca PKP.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że Jagoda poinformowała mamę, że idzie na spacer z kotkiem. Zwierzę wróciło do domu samo.

Jagoda ma około 160 cm wzrostu, proste, sięgające ramion blond włosy i piwne oczy. „Ubrana była w czarną kurtkę, ciemne spodnie, na głowie miała założony jasny kaptur od bluzy, możliwe, że w kolorze beżowym lub kremowym, ciemne sportowe buty z elementami odblaskowymi,  plecak marki Adidas (od góry do połowy kremowy, dolna część szara)” – czytamy w policyjnym komunikacie.

Od momentu wyjścia z domu nie nawiązała kontaktu z rodziną ani przyjaciółmi.

Mundurowi apelują o rozpowszechnianie informacji o zaginięciu dziewczynki i czekają na wszelkie wiadomości, które mogą doprowadzić do ustalenia jej miejsca pobytu. Ktokolwiek może pomóc w poszukiwaniach, powinien kontaktować się z tatrzańską policją pod numerem +48 47 8347400 lub z numerem alarmowym 112.

życie warte jest rozmowy

Czytaj też:

Dżem, Ralph Kaminski, Sara James i kto jeszcze? Startuje Krynica Źródłem Kultury 2023

 

Share on twitter
Share on facebook