PILNE! Poszukiwani świadkowie policyjnego pościgu za kierowcą BMW

Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu poszukują świadków wczorajszego (19 lutego) pościgu za samochodem osobowym marki BMW.

wsb3

Około 19:45 na ulicy Krakowskiej w Piwnicznej-Zdroju policjanci ruszyli za mężczyzną, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej.

- Podczas brawurowej jazdy przez Rytro, Barcice, obwodnicę Starego Sącza, ulicę Węgierską i Biegonicką w Nowym Sączu w kierunku miejscowości Żeleźnikowa Wielka, mężczyzna m. in. wykonując nagłe manewry zmiany pasa ruchu zmuszał innych kierujących do gwałtownych manewrów w celu uniknięcia zderzenia, stwarzając tym samym zagrożenie dla ich bezpieczeństwa - informuje Aneta Izworska z KMP w Nowym Sączu.

Jak dodaje, kierowca został zatrzymany po około 15 minutach w Żeleźnikowej Wielkiej (gmina Nawojowa).

Policjanci proszą o kontakt świadków tego pościgu. Osoby, które widziały zdarzenie lub posiadają jakiekolwiek informacje powinny się zgłosić pod numer telefonu 18 442 41 51 (sekretariat Wydziału Kryminalnego) lub pod numer alarmowym 112.

fot. KMP Nowy Sącz

 

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.