Piłkarze Sandecji z wizytą w schronisku [Wideo]

To była kolejna pomysłowa akcja Sandecji Nowy Sącz. Oto bowiem dwóch zawodników nowosądeckiego pierwszoligowca odwiedziło Gminne Schronisko dla Psów w Wielogłowach. Materiał WIDEO można obejrzeć w tym miejscu.

Renault2

Duet Dawid Flaszka i Mariusz Gabrych przywiózł czworonogom kilkanaście kilogramów karmy. Nie zabrakło również spaceru z psiakami ze schroniska.

Czytaj również: Kickboxing. Fight House z trzema medalami na mocno obsadzonym turnieju

Grudzień to pierwszy z zimowych miesięcy. Nierzadko zwierzętom dokucza zimno i mróz. Warto pamiętać o naszych „braciach mniejszych”, którzy poszukują nowych domów.

Czytaj również: Pomocnik Sandecji najlepszym zawodnikiem rundy!

- Posiadanie czworonoga jest bardzo dużym obowiązkiem, bardzo przyjemnym, ale trzeba pamiętać, że decyzja o przygarnięciu zwierzaka powinna być tą z kategorii przemyślanych – mówi Beata Kożuch, opiekunka w Gminnym Schronisku dla Psów w Wielogłowach.

Pracownica placówki nie ukrywa, że liczy na pomoc z zewnątrz. Potrzeba sporej ilości karmy dobrej jakości, koców, ręczników czy nawet obroży i smyczy.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Źródło: Sandecja.TV

PUMA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.