Piłkarze Sandecji najlepsi w międzynarodowym turnieju! Brawo!

Piłkarze z Nowego Sącza (rocznik 2006) okazali się najlepsi na Międzynarodowym Turnieju Api Cup rozgrywanym w Zakopanem.

wsb3

W piłkarskich zmaganiach wzięło udział 20 drużyn z Polski, Ukrainy czy Palestyny. Ciekawie było w grupie B, gdzie rywalizowała Akademia Sandecja – Fan Club.

Sądeczanie znaleźli się w trudnej grupie. Za rywali nasz zespół miał bowiem Stal Rzeszów 2006, Akademię Mistrzów Futbolu oraz Football Academy Szczecin. Ostatecznie rzeszowianie byli drudzy w całym turnieju, zaś szczecinianie wywalczyli piątą lokatę.

Czytaj również: Sandecja ma nowy herb!

- Wartym podkreślenia jest fakt, iż trzydniowe zawody przebiegały w bardzo spokojnej i rodzinnej atmosferze. To chyba był najbardziej ,,kulturalny'' z turniejów rozegranych do tej pory na Api Arenie. Bardzo dziękujemy zawodnikom, trenerom i rodzicom za piękny i kulturalny doping. Taką atmosferę chcielibyśmy mieć na każdym turnieju – napisali organizatorzy zawodów.

Trenerem zespołu z rocznika 2006 jest Jerzy Czernecki. Asystentem szkoleniowca jest Jakub Czernecki, zaś kierownikiem zespołu Marcin Bocheński.

Skład Sandecji: Urlik Jakub - Tokarczyk Jakub, Kowalik Piotr, Marcinowski Miłosz, Pazdan Maciej, Nowak Arkadiusz, Wokacz Kacper, Maślanka Igor, Stróżak Mateusz, Krawczyk Fabian, Piszczek Michał, Liberda Kacper, Pieńkus Edgar, Laskosz Kacper, Piskor Krzysztof.

Końcowa klasyfikacja:

1.Sandecja Nowy Sącz

2.Stal Rzeszów

3.Fablok Chrzanów

4. Salos Szczecin

5.FASE Szczecin

6. Akademia Mistrzów Futbolu Szczecin

7.UKS Akademia Piłkarska Falubaz

8.FC Bukovyna Ukraina

9.AP Reissa Poznań

10.STF Champion Warszawa

11.FEA Ląck

12.Pogoń Zduńska Wola

13.AP Nowa Proszowianka

14. FC Bukovyna 2 Ukraina

15.Królewscy Płock

16.Borek Kraków

17.Rodło Opole

18.CFC Chalchyna Lwów Ukraina

19.Polish Palestinian Futbol Palestyna

20.FC Lesznowola.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. Archiwum organizatora

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.