Piłkarz Sandecji strzelił gola Wiśle Kraków w… 11 sekundzie! Rekord Polski!

Piłkarz Sandecji strzelił gola Wiśle Kraków w… 11 sekundzie! Rekord Polski!

Na łamach oficjalnej witryny internetowej Sandecji Nowy Sącz pojawił się kolejny wywiad z cyklu „5 minut z…”. Tym razem Krzysztof Rosłoński rozmawiał z Damianem Chmielem.

Aktualnie pomocnik Sandecji a w przeszłości m.in. Podbeskidzia Bielsko-Biała 12 kwietnia 2014 roku stał się autorem najszybciej zdobytego gola w rozgrywkach ekstraklasy. Chmiel już w 11 sekundzie (sic) zdobył gola dla swojej drużyny w starciu z Wisłą Kraków.

Czytaj również: Mamy mistrzynię Europy! Ogromny sukces naszej kajakarki

Szczerze, jeśli ktoś zapyta o to, albo odgrzebie ten fakt w pamięci, jest to dla mnie swego rodzaju sukces. Nie ukrywam, że jest to miłe wspomnienie. Większość pamięta o tym, głównie dzięki temu, że gdzieś to się zapisało. Cieszyłbym się, gdyby ten wynik został nigdy niepobitym, zresztą ciężko będzie go komukolwiek pobić. To było zagranie od środka, długa piłka, zebranie i uderzenie – pamiętam tę chwilę do tej pory. Co więcej, serce się raduje, że miało to miejsce przeciwko Wiśle, klubowi z tradycjami. Można żyć historią, ale trzeba też patrzeć w przyszłość. Miejmy nadzieję, że tu również będę strzelał tak piękne bramki – przyznał Chmiel w rozmowie.

Cały wywiad dostępny jest w tym miejscu.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. Sandecja.pl

Share on twitter
Share on facebook