Piłkarz Sandecji strzelił gola Wiśle Kraków w… 11 sekundzie! Rekord Polski!

Na łamach oficjalnej witryny internetowej Sandecji Nowy Sącz pojawił się kolejny wywiad z cyklu „5 minut z...”. Tym razem Krzysztof Rosłoński rozmawiał z Damianem Chmielem.

dts

Aktualnie pomocnik Sandecji a w przeszłości m.in. Podbeskidzia Bielsko-Biała 12 kwietnia 2014 roku stał się autorem najszybciej zdobytego gola w rozgrywkach ekstraklasy. Chmiel już w 11 sekundzie (sic) zdobył gola dla swojej drużyny w starciu z Wisłą Kraków.

Czytaj również: Mamy mistrzynię Europy! Ogromny sukces naszej kajakarki

- Szczerze, jeśli ktoś zapyta o to, albo odgrzebie ten fakt w pamięci, jest to dla mnie swego rodzaju sukces. Nie ukrywam, że jest to miłe wspomnienie. Większość pamięta o tym, głównie dzięki temu, że gdzieś to się zapisało. Cieszyłbym się, gdyby ten wynik został nigdy niepobitym, zresztą ciężko będzie go komukolwiek pobić. To było zagranie od środka, długa piłka, zebranie i uderzenie – pamiętam tę chwilę do tej pory. Co więcej, serce się raduje, że miało to miejsce przeciwko Wiśle, klubowi z tradycjami. Można żyć historią, ale trzeba też patrzeć w przyszłość. Miejmy nadzieję, że tu również będę strzelał tak piękne bramki – przyznał Chmiel w rozmowie.

Cały wywiad dostępny jest w tym miejscu.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. Sandecja.pl

dts

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.