Piłka ręczna. Przerwa Olimpii-Beskid

Szczypiornistki Olimpii-Beskid Nowy Sącz czeka kilkanaście dni przerwy w rozgrywkach pierwszej ligi grupy B.

Podopieczne trener Lucyny Zygmunt w ostatnią sobotę przegrały w Gliwicach z SPR Sośnicą 26:34 (12:16) ponosząc tym samym dziewiątą porażkę w bieżącym sezonie.

Góralki” swój najbliższy mecz o ligowe punkty zagrają początkiem kwietnia. Ich rywalem będzie MKS AZS UMCS Lublin. W ub. roku obydwa zespoły mierzyły się ze sobą w ramach pierwszej rundy rozgrywek i wówczas po bardzo emocjonującym i zaciętym spotkaniu górą były lublinianki triumfując 27:26 (14:14). Teraz jednak pojedynek odbędzie się na hali MOSiR w Nowym Sączu.

Olimpia-Beskid zajmuje ósme miejsce w grupie B pierwszej ligi. Sądeczanki mają na koncie 15 „oczek” (5 zwycięstw i 9 porażek). W ub. roku klub z miasta nad Dunajcem występował w PGNiG Superlidze, ale opuścił te rozgrywki będąc najsłabszym ogniwem. Powrót do elity po roku rywalizowania na jej zapleczu jest w tym momencie nieosiągalny.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. R.Szurek

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.