Pięściarski rekord Polski może zostać pobity!

W najbliższą sobotę w Galerii Trzy Korony w Nowym Sączu odbędzie się próba bicia rekordu kraju w… maratonie bokserskim.

Renault2

Impreza, której organizatorem jest Fundacja Garda rozpocznie się o godz. 8 zaś jej finał planowany jest na godzinę 21. - Zależy ile będziemy mieć siły – piszą zawodnicy nowosądeckiego klubu na swojej witrynie halny-treningi.pl.

Chodzi o to, by uczestnicy tego przedsięwzięcia uderzali w worek treningowy przez ponad 13 godzin, bez przerwy większej niż 3 sekundy. - Obecny rekord w tej konkurencji wynosi 12 godzin i trzydzieści kilka minut – mówi nam Michał Górski z Halnego. - Chodziło o to, by zorganizować tzw. charytatywny challenge, ale pomysł miał być oryginalny, więc jest – dodaje z uśmiechem.

Wśród bijących rekord będą m.in. Łukasz Pławecki oraz Bartosz Zając z Halnego Nowy Sącz. Ring wraz z workiem bokserskim będzie usytuowany przy głównym wejściu obok Browaru Trzy Korony. Organizatorzy zapowiadają ponadto kilka konkursów z nagrodami. - Każdy chętny może sprawdzić swe siły i uderzać w worek. Ten, kto wytrzyma najdłużej otrzyma beczkę piwa – informuje Michał Górski.

Partnerami imprezy są Browar Trzy Korony, Galeria Trzy Korony oraz Klub Halny Nowy Sącz.

Fot. Halny; R.Szurek

GRADZIEL

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.