Pies Motor odnalazł zaginioną kobietę

Zaginionej kobiety szukało czterdziestu ludzi i jeden pies, który wabi się Motor. Spisał się znakomicie. Zaprowadził swojego przewodnika do 65-letniej seniorki. Jest już bezpieczna.

W poniedziałek, kilka minut po godzinie 21, policjanci z gorlickiej komendy zostali powiadomieni o zaginięciu 65-latki. Kobieta wyszła z domu około południa i do godzin wieczornych nie powróciła. Niepokój rodziny był tym większy, że kobieta miała poważne problemy zdrowotne, które mogły zagrażać jej życiu. Natychmiast po przyjęciu informacji o zaginięciu i uzyskaniu rysopisu 65-latki rozpoczęto poszukiwania” – czytamy w komunikacie gorlickiej policji.

Ze względu na zagrożenie życia seniorki, do poszukiwań wyruszyło blisko 40 gorlickich policjantów. Mundurowi przeczesywali teren wokół miejsca zamieszkania kobiety, sprawdzali sklepy, przystanki, dworzec…

W poszukiwaniach niezastąpionym okazał się „Motor” – policyjny pies tropiący, który kilkanaście minut przed północą odnalazł kobietę w jednej z gorlickich szkół. Okazało się, że kiedyś tam pracowała.

Odnaleziona seniorka został przekazana pod opiekę rodzinie.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.