Pieniądze z kolędy oddał samotnej kobiecie

Ten chłopiec ma nie tylko wrażliwe serce, ale też bierze sprawy w swoje ręce. To prawdziwy mały bohater!

Michał ma 12 lat, jest uczniem VI klasy Szkoły Podstawowej w Wielogłowach. W kościele posługuje jako ministrant. Gdy chodząc z księdzem po kolędzie, zobaczył w Ubiadzie w jakich warunkach żyje głuchoniema kobieta, tak się przejął, że oddał jej wszystkie pieniądze i zorganizował w swojej szkole akcję pomocową.

Więcej o Michale przeczytacie w najbliższym wydaniu "Dobrego Tygodnika Sądeckiego"

Fot. Arch. rodziny

my way

2 comments

  1. Ewa 21 stycznia, 2018 at 21:50 Odpowiedz

    Piękna, prawdziwa historia wyciskająca łzy z oczu .Kłaniam się nisko małemu Człowiekowi o WIELKIM SERCU . Niech starzy i młodzi otwierają się na potrzeby bliźnich za Jego przykładem , a świat stanie się piękniejszy . Gratuluję Rodzicom takiego syna , Kśiędzu wspaniałego ministranta, a Szkole ucznia. Ewa Skrzypiec

  2. Jolanta 22 stycznia, 2018 at 12:10 Odpowiedz

    Piękny chłopiec o pięknych oczach i wrażliwym sercu.Tak trzymaj Michale,nie jeden dorosły powinien brać z Ciebie przykład.Wielki szacunek i gratulacje dla Rodziców.Wspaniałego młodego człowieka Państwo wychowali.

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w Polityce prywatności oraz regulaminem, dostępnymi na stronie internetowej.