Piękne sądeczanki i urocze zwierzaki pozują dla Ciebie. Oto kalendarz – cegiełka, który pomoże ratować cierpiące istoty

Piękne sądeczanki i urocze zwierzaki pozują dla Ciebie. Oto kalendarz – cegiełka, który pomoże ratować cierpiące istoty

Każdy miesiąc ma swoją Piękną Panią i swojego uroczego zwierzaka. Wszystkie, które widzisz na fotografiach, mają nadzieję, że zaprosisz je do siebie. Z nimi nigdy nie zapomnisz jaki dziś dzień tygodnia ani nie przegapisz, że święta tuż tuż.

Styczeń powitają Agnieszka Świgut, skrzypaczka Opery Królewskiej w Sztokholmie i dzielna kotka Lea, która błąkała się i walczyła o przetrwanie na jednym z sądeckich osiedli.

Luty otworzy Ewa Bulanda, 28- krotna Mistrzyni Polski w kickboxingu wraz z Madrytą, Porto i Lizboną. Bezdomne rodzeństwo przyszło na świat na jednej z działek przy ulicy Ogrodowej w Nowym Sączu i szuka dobrych ludzi, którzy otworzą przed nim swój dom…

Ewa Novel , laureatka VII edycji The Voice of Poland zaprzyjaźniła się z Bourbonem, psiakiem urodzonym w pseudohodowli, który już znalazł dobrych ludzi. Obydwoje rządzą marcem.

Kwiecień należy do Katarzyny Ucherskiej, aktorki teatralnej, filmowej i dubbingowej, która od 2015 występuje na deskach Teatru Ateneum oraz do Sashy, bezdomnej kotki spod Starego Sącza.

Klaudia Zwolińska, kajakarka slalomowa, pierwsza Polka w historii w klasyfikacji Pucharu Świata, brązowa medalistka Mistrzostw Świata i podwójna wicemistrzyni Europy za towarzyszkę maja ma Osinkę – kotkę, która prawdopodobnie została potrącona i  w Łososinie Dolnej i cudem uratowano jej życie.

Czerwiec przetańczą Natalia i Justyna Migacz, zawodniczki Cheer Hip Hop – mistrzynie Polski nominowane do kadry narodowej I reprezentowania kraju na Mistrzostwach Świata w Orlando. Towarzyszą im Pola i Kejsi – porzucone i znalezione na ścieżce rowerowej w Gołkowicach.

Sądeczanką lipca jest Natalia Szczypuła – wokalistka, autorka testów, vocal coach i jej towarzysz – niepozorna Bestia  – „nietrafiony” prezent bożonarodzeniowy, który część życia  spędził w bardzo złych warunkach, a dziś ma wspaniały dom.

Natalia Zabrzeska-Borowiec – sopranistka, solistka Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej i Stokrotka, bezdomna kotką z ogródków działkowych w Falkowej wzięły we władanie lipiec.
Wrzesień otworzy Sylwia Rams-Pikuła – malarka specjalizująca się w malarstwie figuratywnym, zdobywczyni stypendium programu Młoda Polska, półfinalistka konkursu BP Portrait Award oraz jej piękna wspólniczka – Tequila, ocalona przed łańcuchem…

Tyle na zachętę, ale oczywiście kalendarz doprowadzi Cię do samego końca roku.

Kalendarz Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami na 2024 rok to jeden z licznych sposobów na wsparcie organizacji, której misja polega na  ratowaniu bezdomnych i krzywdzonych zwierzaków. Zamawiając kalendarz – dokładasz swoją cegiełkę do tej misji.

Jak zarezerwować dla siebie jeden egzemplarz? Proste!  Należy wpłacić darowiznę w kwocie minimum 50zł na nr konta Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami oddział w Nowym Sączu. W tytule przelewu należy wpisać „darowizna – kalendarz” , a następnie wysłać potwierdzenie przelewu na adres e-mail: [email protected] .

W treści należy wpisać imię i nazwisko

Decydując się na odbiór osobisty można zgłosić się do TEB Edukacji – Rynek 16, od poniedziałku do soboty w godzinach otwarcia sekretariatu.

Dane do przelewu :

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce – Oddział w Nowym Sączu

Ul. Sobieskiego 16/2 33-300 Nowy Sącz

nr rachunku bankowego:

03 1020 3453 0000 8702 0060 9826

Zdjęcia do kalendarza wykonał Andrzej Rams