Piątkowa. Zderzenie dwóch samochodów. Jeden z nich dachował

Piątkowa. Zderzenie dwóch samochodów. Jeden z nich dachował

Dziś rano na drodze gminnej w Piątkowej (gmina Chełmiec) zderzyły się dwa samochody osobowe: Audi A4 oraz Dacia Duster, która w efekcie dachowała. Służby zostały zadysponowane na miejsce o 8:16. Przez jakiś czas droga był nieprzejezdna.

Jak informują funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej, pojazdami podróżowały łącznie trzy osoby. Wszystkie opuściły auta o własnych siłach, ale jedna z nich skarżyła się na dolegliwości. Najpierw otrzymała kwalifikowaną pierwszą pomoc z rąk strażaków, a później trafiła pod opiekę załogi karetki pogotowia ratunkowego i została przetransportowana do szpitala.

– Rozłączono akumulatory w uszkodzonych pojazdach. Dokonano sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych. Usunięto pozostałości po kolizji na pobocze drogi. Kierowano ruchem drogowym w miejscu zdarzenia – relacjonują funkcjonariusze PSP.

Na miejscu działali strażacy z JRG nr 1 w Nowym Sączu oraz OSP Paszyn. Policjanci prowadzili czynności, które mają pomóc w ustaleniu przyczyn i okoliczności zdarzenia.

fot. PSP w Nowym Sączu

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.