Paweł Ferenc nominowany w Rankingu GLG. Zagłosuj!

Paweł Ferenc nominowany w Rankingu GLG. Zagłosuj!

Paweł Ferenc – artysta fotograf. Członek rzeczywisty Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej Stowarzyszenia Twórców. Mieszka, pracuje, tworzy w Nowym Sączu. W 2018 r. uhonorowany tytułem Artiste FIAP przez Międzynarodową Federację Sztuki Fotograficznej, z siedzibą w Luksemburgu.

W 2022 r. zdobył liczne nagrody i wyróżnienia na konkursach fotograficznych: m.in.: na VIII Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym Life Press Photo za pracę „Ivan Bejkov” otrzymał złoty medal, srebrny medal za cykl Natura, I miejsce w konkursie „Zima” Interphoto – Fotarte (Włochy), w World Best Top Photographer Association WBTPA’s Group, NOIR International Photo Magazine zdjęcie roku oraz nagrody miesiąca. Ponadto nagrodę miesiąca na „The Best of the Universe of Colour Photography”, (Grecja). Fotografie prezentował w 2022 r. na wystawach indywidualnych w Ukrainie (Buryń i Kijów) i w Nowym Sączu. Jest filarem znanego kabaretu „Ergo”. W 2022 roku wraz z przyjaciółmi z Ergo otrzymał Tarczę Herbową Zasłużony dla Nowego Sącza.

Oddaj swój głos!

V edycja Rankingu im. Danuty Szaflarskiej Genialni Lokalni Globalni - GŁOSOWANIE Publiczności. Dziennie można oddać jeden głos. Aby zagłosować należy oznaczyć nominowanego (kropka po lewej stronie zdjęcia), a następnie poniżej listy kliknąć ,,nie jestem robotem”, a potem – ZAGŁOSUJ. Głosowanie trwa od 16 lutego (godz. 00:01) do 5 marca (godz. 23:59).

Prezentację wszystkich nominowanych w V edycji Rankingu GLG znajdziesz w najnowszym wydaniu DTS:

Share on twitter
Share on facebook