Pandemia wpłynie na wyniki finansowe

Komentując listę Lokomotyw Gospodarczych Sądecczyzny należy podkreślić, iż zaprezentowane szacunki zostały sporządzone w oparciu o dane finansowe analizowanych jednostek za 2018 r. Tym samym obecna wartość tych przedsiębiorstw może istotnie odbiegać od tej zaprezentowanej, zarówno in plus jak i in minus. Abstrahując od problemu pandemii można byłoby oczekiwać, iż obecne wartości badanych podmiotów powinny kształtować się na wyższym poziomie. Założenie takie byłoby jednak absolutnie błędne, gdyż otaczająca nas rzeczywistość gospodarcza niestety odciska bardzo istotne piętno na kondycji finansowej całej gospodarki jak i poszczególnych przedsiębiorstw. Musimy mieć świadomość, iż obecny kryzys gospodarczy może, i z pewnością wpłynie negatywnie na wyniki finansowe większości podmiotów. Z drugiej strony można również wskazać przedsiębiorstwa, które szybko się odnalazły w tej nowej otaczającej nas rzeczywistości gospodarczej.

Na przestrzeni minionych lat, jak i w obecnym zestawieniu Gospodarczych Lokomotyw Sądecczyzny prym wiodą dwa podmioty (…)

To tylko fragment wypowiedzi prof. PWSZ w Nowym Sączu dr hab. Tomasza Maślanki. Całość przeczytasz bezpłatnie w najnowszym numerze “Dobrego Tygodnika Sądeckiego” (wydanie dostępne pod linkiem:)

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.