Pancerne etui na iPhone’a 13 Pro – przed czym chroni urządzenie? Sprawdzamy!

Pancerne etui na iPhone’a 13 Pro – przed czym chroni urządzenie? Sprawdzamy!

Pancerne etui na iPhone’a 13 Pro

Akcesoria ochronne do smartfonów to zawsze godne polecenia dodatki. Bo przecież nie chcielibyśmy, żeby obudowa naszego iPhone’a 13 Pro w pechowy sposób straciła swój fabryczny wygląd lub, co gorsza, nadawała się do kosztownej naprawy lub wymiany? Idealnym rozwiązaniem może tu być etui pancerne, które zabezpieczy nasze urządzenie w najwyższym stopniu.

Etui na telefon od Apple – lepiej zapobiegać niż się potem martwić

Jeśli chcemy, by oryginalna obudowa iPhone’a 13 Pro pozostała jak najdłużej w idealnym stanie, to nie możemy polegać wyłącznie na szczęściu. Nie musi wystarczyć również to, że będziemy ostrożnie i z dbałością korzystać ze smartfona. W jakiś magiczny sposób przyciągają one bowiem pechowe i nieprzewidziane zdarzenia, takie jak zarysowania i upadki na podłoże.

Na szczęście nie jest to sytuacja bez wyjścia. Możemy uprzedzić fakty i zabezpieczyć przed takimi wypadkami nasze urządzenie, kupując na nie etui. Tego typu działania profilaktyczne pozwolą nam jak najdłużej cieszyć się naszym telefonem komórkowym bez przykrych niespodzianek.

Profesjonalne etui ochronne do iPhone’a 13 Pro
Profesjonalne etui ochronne do iPhone’a 13 Pro

Co lepsze – etui czy pokrowce na apple’owski produkt?

Wydaje się, że pokrowce na smartfony miały już swoje pięć minut. Owszem, zapewniają one ochronę, lecz utrudniony dostęp do wyświetlacza i związany z tym fakt, że musimy wykonywać dodatkowe czynności, by skorzystać z telefonu, nie wszystkich może przekonywać. Nie zapominajmy bowiem, że przy otwartym pokrowcu telefon również może nam upaść na ziemię.

Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem są nowoczesne akcesoria ochronne, takie jak etui i folie ochronne oraz szkła hartowane. Używane jednocześnie jeszcze bardziej zabezpieczą nasze urządzenie i wydłużą jego żywotność. Na dobry początek zastanówmy się, jakie etui do iPhone’a 13 Pro wybrać i dlaczego warto zainteresować się pancernym modelem.

Etui 3mk Armor Case dla iPhone’a 13 Pro
Etui 3mk Armor Case dla iPhone’a 13 Pro

iPhone 13 Pro i pancerne etui – jak dobry jest to duet?

Za case’ami do zadań specjalnych, o wytrzymałości wyższej niż standardowa, powinny przemawiać naprawdę solidne argumenty. Jednym z nich jest z pewnością odporność na wstrząsy i upadki z dużej wysokości. W przypadku tego pancernego etui producent zapewnia, że telefon w fazie testów przeżył 26 upadków ze 175 cm, co znacznie przewyższa wojskową klasę trwałości Military Grade. Amortyzację wspomagają też wzmocnione narożniki, chroniące ramkę telefonu przed wygięciem.

Jeśli potrzebujemy czegoś więcej, pomyślmy nad etui z satynową ramką, której antypoślizgowe właściwości sprawiają, że telefon pewniej leży w dłoni. Model ten ochroni też dodatkowo umieszczony na wysepce aparat poprzez podwyższone krawędzie wokół niego. Dzięki temu soczewki nie będą dotykać podłoża, co wpłynie na ich zabezpieczenie przed zarysowaniem i stłuczeniem. Wszystko to brzmi jeszcze lepiej, biorąc pod uwagę grubość case’a na poziomie 1 lub 1,5 mm.

Akcesoria ochronne w trosce nie tylko o sam telefon

Wysokiej jakości case powinien chronić nie tylko smartfona, ale też samego użytkownika oraz środowisko. Zwróćmy więc uwagę, czy nasz potencjalny zakup spełnia związane z tym normy. W odniesieniu do etui od 3MK możemy być o to spokojni, gdyż posiadają one atest Państwowego Zakładu Higieny oraz certyfikat RoHS.

Dotyczy to nie tylko case’ów, lecz pozostałych akcesoriów do iPhone’a 13 Pro, o których była wcześniej mowa i w które warto zainwestować: folii ochronnych i szkieł hartowanych.

Jeżeli nie chcemy pominąć żadnego elementu na drodze do zapewnienia bezpieczeństwa naszego urządzenia, musimy pamiętać, by nasz cały ochronny pakiet składał się z produktów tej samej linii. Będziemy mieć wtedy gwarancję kompatybilności zestawu.

Artykuł partnera

Przeczytaj również: Pożyczki na telefon – gdzie znajdują się rzetelne porównania…

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Thomas Bach przewodniczący Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego

Otwarcie Klubu Olimpijskiego. Jak ważną rolę miał Polski Komitet Olimpijski w inspirowaniu młodych pokoleń?

W Małopolsce przybędzie 8 linii komunikacyjnych. Ile wynosi dofinansowanie i jakie to połączenia?

Temat dnia

Największa w historii gminy Stary Sącz inwestycja – budowa kanalizacji i wodociągów – część I

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.