Stary Sącz: Opoka inwestuje w wypożyczalnię rowerów i stację ładowania aut elektrycznych

Stary Sącz: Opoka inwestuje w wypożyczalnię rowerów i stację ładowania aut elektrycznych

Dom Pielgrzyma Opoka w Starym Sączu ma już w ofercie wypożyczalnię kajaków i sprzętu narciarskiego. Niebawem będzie miał także wypożyczalnię rowerów dla dzieci i dorosłych oraz stację ładowania samochodów elektrycznych.

Punkt ładowania aut elektrycznych będzie zlokalizowany nieopodal Ołtarza Papieskiego. Rowery, które mają służyć rodzinnej rekreacji już zamówiono.

Chcemy pokazać, że ekologia powiązana jest z wartościami chrześcijańskimi. Chcemy też otworzyć wypożyczalnię rowerów. Zamówiliśmy już pięć pakietów rowerów dla rodziców i dla dzieci. Pragniemy przyzwyczaić turystów do tego, że swobodnie mogą do nas przyjechać samochodem, zostawić go na strzeżonym parkingu i dalej udać się rowerem – tłumaczy ks. Marcin Kokoszka z Diecezjalnego Centrum Pielgrzymowania na łamach portalu starosadeckie.info

W Opoce jest obecnie do dyspozycji 99 miejsc noclegowych. Można również skorzystać z klimatyzowanych jadalni, kawiarni z kominkiem, sal konferencyjnych, kuchni turystycznej i grilla.

Świetną okazją aby zwiedzić bazę Centrum Pielgrzymowania jest festyn rodzinny, który odbędzie się 18. czerwca. Program imprezy znajdziesz TUTAJ.

fot ilustracyjne: pixabay

 

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.