Rok szkolny dzisiaj oficjalnie dobiegł końca. Uczniowie są już myślami przy wakacyjnych przygodach, nauczyciele domykają ostatnie sprawy dotyczące tego roku, a urzędnicy już szykują się na kolejny rok szkolny. W tym tygodniu prezydent Ludomir Handzel oficjalnie powierzył stanowiska dyrektorskie w pięciu nowosądeckich szkołach.
Ogłoszony 3 kwietnia konkurs na stanowisko dyrektora w pięciu nowosądeckich placówkach ma swój finał. Prezydent powierzył wybranym osobom funkcję, której sprawowanie rozpoczną od 1 września. W większości bez zaskoczeń. Czterech dyrektorów otrzymało to stanowisko ponownie.
- Beata Chruślicka – Miejskie Przedszkole nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi
- Halina Stanek – Szkoła Podstawowa nr 6 im. ks. J. Popiełuszki
- Aleksandra Pomietło – Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 7
- Czesław Sarota – Zespół Szkół nr 3 im. B. Barbackiego
- Jerzy Galara – Zespół Szkół i Placówek Oświatowych
,,Jestem przekonany, że nasze szkoły są w dobrych i fachowych rękach” oznajmił na swoim profilu na platformie Facebook Ludomir Handzel.
Kierowanie placówką oświatową i odpowiedzialność za przyszłe pokolenia w czasach, w których jedyną pewną rzeczą jest zmiana, to niełatwe zadanie. Pedagodzy wraz z uczniami muszą stale na nowo odkrywać skomplikowany świat. Życzymy powodzenia!
fot. Facebook prezydent Ludomir Handzel
Czytaj też:
Co słychać na stadionie Sandecji? Kończą elewację. Trwają dwa postępowania przetargowe



































































































































































































