#OdkrywajSądeckie. Zachęcamy do przyjazdu po zdrowie

Rozmowa z Justyną Tokarczyk – dyrektor Biura Promocji Organizacji Pozarządowych Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu

– Poznań, Łódź, Koszalin, Trójmiasto… Pochodzący z Sądecczyzny Czytelnicy donoszą, że dumą i czułością zerkają na bilbordy przypominające im rodzinne strony. Jaki zasięg ma akcja?

– Nasza ogólnopolska kampania #OdkrywajSądeckie odbiła się szerokim echem w Polsce. Wielu mieszkańców Sądecczyzny, którzy przed laty wyjechali z naszego regionu, pozytywnie komentuje te działania. Kampania jest prowadzona na 175 nośnikach w tym bilbordach i citylightach w 30 największych miastach w Polsce. Bilbordy pojawiły się między innymi w Warszawie, Poznaniu, Szczecinie, Toruniu, Lublinie, Koszalinie, Kołobrzegu, Trójmieście, Krakowie, Łodzi i Katowicach. Dziennie przekaz powinien dotrzeć nawet do półtora miliona odbiorców! Wszystko po to, aby na Sądecczyznę przyjeżdżało coraz więcej osób. Termin rozpoczęcia kampanii nie został wybrany przypadkowo. Po czasie epidemii i niemożności podróżowania – Ziemia Sądecka otwiera się dla turystów.

– W dobie pandemii Polacy raczej zostaną w kraju i tu będą spędzać wakacje? To szansa dla Sądecczyzny?

– Z badań przeprowadzonych na zlecenie Polskiej Organizacji Turystycznej wynika, że (…)

To tylko poczatek rozmowy, całoś przeczytasz w “Dobrym Tygodniku Sądeckim” – kliknij i pobierz numer za darmo:

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.