Odkrywaj Małopolskę – nowa oferta Kolei Małopolskich

Odkrywaj Małopolskę – nowa oferta Kolei Małopolskich

Od 1 lipca do 30 września turyści odwiedzający województwo małopolskie mogą skorzystać ze specjalnej oferty czasowej Kolei Małopolskich. W jej ramach można nabyć odpowiednio trzy lub siedmiodniowy bilet uprawniający do nieograniczonej liczby przejazdów pociągami KMŁ po całej sieci połączeń obsługiwanych przez Spółkę.

Bilet uprawnia do przejazdów we wszystkich pociągach osobowych w klasie 2 przewidzianych w rozkładzie jazdy, uruchamianych wyłącznie przez „Koleje Małopolskie” sp. z o.o. na obszarze ograniczonym stacjami i przystankami: Kraków Lotnisko (Kraków Airport), Wieliczka Rynek Kopalnia, Podbory Skawińskie, Oświęcim, Zakopane, Jasło, Nowy Sącz, Sędziszów, Krynica-Zdrój.

Warto zauważyć, że podróżny posiadający bilet wydany z oferty „Odkrywaj Małopolskę”, może skorzystać – oprócz przejazdów pociągami KMŁ – także z połączeń realizowanych w ramach Autobusowych Linii Dowozowych.

Bilet wydany w ramach oferty można zakupić u obsługi pociągu oraz aplikacji mobilnej iMKA z ważnością rozpoczynającą się w dniu nabycia, a także za pośrednictwem automatów biletowych MKA, jak również systemu E-PODRÓŻNIK BILETY w przedsprzedaży do 30 dni naprzód.

Wysokość opłat za bilety wydane według oferty jest zryczałtowana, niezależna od odległości taryfowej i wynosi odpowiednio: za bilet 3-dniowy – 70,00 zł; za bilet 7 dniowy – 140,00 zł.

Zapraszamy do skorzystania z nowej oferty. Odkrywaj z nami Małopolskę!

Ze szczegółami oferty można zapoznać się pod tym linkiem.

źródło:  Biuro Prasowe UMWM, AS

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

W Małopolsce przybędzie 8 linii komunikacyjnych. Ile wynosi dofinansowanie i jakie to połączenia?

Play Video about Christian Merli

13 Hill Climb Limanowa. Dwa dni sportowych zmagań na światowym poziomie. Jak przebiegała 13. edycja górskiego wyścigu ?

Temat dnia

Największa w historii gminy Stary Sącz inwestycja – budowa kanalizacji i wodociągów – część I

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.