Nowy Sącz. Zaginęła 15-letnia Ewa Gruchała. Apel o pomoc w poszukiwaniach

Nowy Sącz. Zaginęła 15-letnia Ewa Gruchała. Apel o pomoc w poszukiwaniach

zaginięcie, 15-letnia Ewa Gruchała, Nowy Sącz

Zagrożenie zdrowia lub życia – informuje organizacja charytatywna „SOS Zaginięcia”. Od kilkudziesięciu godzin nie ma żadnego kontaktu z 15-letnią Ewą Gruchałą. Ostatni raz była widziana w sobotę, około godziny 17:00 w Nowym Sączu.

AKTUALIZACJA (21 LUTEGO 2023): DZIEWCZYNKA ZOSTAŁA ODNALEZIONA W JEDNYM ZE SZPITALI. DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA POMOC W POSZUKIWANIACH

Rysopis: 160 centymetrów wzrostu, ciemnobrązowe oczy, blond włosy. W chwili zaginięcia ubrana w czarną kurtkę, szare spodnie, biało-miętowo-granatową bluzę oraz białe buty marki Fila. Ważne: dziewczyna musi regularnie przyjmować leki.

Ewa Gruchała od blisko pół roku przebywała w Nowym Sączu, Łącznik. Ostatni kontakt jaki nawiązała ze swoją mamą miał miejsce chwilę przed zaginięciem – za pośrednictwem wiadomości SMS. Od tamtej chwili nie nawiązała kontaktu z rodziną. Nie posiada przy sobie telefonu.

Każdy, kto widział zaginioną lub jest w posiadaniu wiedzy odnośnie miejsca jej pobytu, proszony jest o kontakt pod numerem alarmowym 112.

Czytaj także: Z ostatniej chwili. Powiat gorlicki. Rozbite auto przy drodze. Na miejscu brak kierowcy oraz potencjalnych pasażerów. Policja prowadzi czynności

Fot: Organizacja charytatywna SOS Zaginięcia

Share on twitter
Share on facebook