Nowy Sącz. Właściciele odnalezionych rowerów poszukiwani

Zaginął Twój rower? Być może czeka właśnie na Ciebie w Komendzie Miejskiej Policji w Nowym Sączu. Funkcjonariusze poszukują właścicieli dwóch jednośladów, które zabezpieczyli pod koniec sierpnia. Żaden z nich nie znajduje się na liście utraconych przedmiotów.

– Pierwszy z rowerów został zabezpieczony podczas przeszukania pomieszczeń zajmowanych przez mężczyznę, który ukradł kilkanaście jednośladów – informują sądeccy policjanci.

Właściciel jednośladu znajdującego się na poniższym zdjęciu, powinien skontaktować się z Wydziałem do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu pod numerem telefonu: 47 833 46 67 (od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30).

Kolejny rower znaleziono w zaroślach w okolicy galerii ,,Trzy Korony” w Nowym Sączu. Jego właściciel może skontaktować się z dzielnicowym asp. Markiem Wacławskim – tel. 47 833 45 76 / kom. 665 390 465 lub Kierownikiem Rewiru Dzielnicowych I – tel. 47 833 45 19 / kom. 665 390 483. Jednoślad zobaczyć można na zdjęciu poniżej.

fot. KMP w Nowym Sączu

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.