Nowy Sącz. Tragiczny finał poszukiwań 66-latki

W korycie rzeki Dunajec na wysokości stadionu na osiedlu Helena znaleziono ciało 66-letniej nowosądeczanki. Kobieta wyszła wczoraj w nocy z domu i już do niego nie wróciła. Nie nawiązała również kontaktu z rodziną.

– Dzisiaj o 10.30 zadysponowano nas do poszukiwań osoby zaginionej. Wysłaliśmy na miejsce zastęp JRG 2, Grupę Ratownictwa Specjalnego, OSP Biegonice oraz JRG 1 z łodzią i pontonem – poinformował naszą redakcję zastępca komendanta PSP w Nowym Sączu st. bryg. Paweł Motyka.

Prowadzone przez Komendę Miejską Policji poszukiwania zaginionej 66-letniej mieszkanki Nowego Sącza zostały zakończone. Niestety miały one tragiczny finał – ciało kobiety odnaleziono w Dunajcu.

– W miejscu, w którym odnaleziono ciało kobiety, pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza, technik kryminalistyki oraz prokurator – poinformowała komisarz Justyna Basiaga z KMP w Nowym Sączu.

WAŻNE!

Jeśli jesteś w kryzysie emocjonalnym, daj sobie pomóc i zadzwoń. Specjalnie dla Ciebie uruchomiono telefony zaufania. Każdy z konsultantów posiada wyższe wykształcenie specjalistyczne – psychologiczne lub pokrewne oraz przeszedł cykl szkoleń z zakresu telefonicznej pomocy psychologicznej. 

telefon zaufania

Fot. DTS

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.