Nowy Sącz: W związku z wizytą Prezydenta Urząd Miasta w ratuszu będzie czynny krócej

W piątek, 2 marca, klienci Urzędu Miasta Nowego Sącza muszą liczyć się z pewnymi utrudnieniami. W związku z wizytą Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy sprawy w ratuszu będzie można załatwiać tylko do godziny 13. 

wsb3

Prezydent Andrzeja Duda odwiedzi w piątek Nowy Sącz i spotka się z mieszkańcami na hali MOSiR o czym informowaliśmy TUTAJ. Oprócz tego w jego harmonogramie znalazły się spotkania w budynku sądeckiego ratusza. Z tego powodu klienci Urzędu Miasta załatwiający sprawy w ratuszu będą obsługiwani tylko do godziny 13.

"Bez zmian funkcjonować będą pozostałe Wydziały Urzędu zlokalizowane poza budynkiem ratusza, w tym Punkt Informacyjno-Kasowy Urzędu, mieszczący się w Galerii "Trzy Korony" przy ul. Lwowskiej 80, gdzie przyjmowane są wpłaty w kasie, udzielane informacje dotyczące sposobu załatwiania spraw przez merytorycznie właściwe komórki Urzędu, udostępniane urzędowe druki i pomoc w ich wypełnieniu" - informuje Urząd Miasta Nowego Sącza.

Dodatkowo, pilne sprawy, których 2 marca nie uda się załatwić w Urzędzie Stanu Cywilnego do godziny 13., będą obsługiwane w sobotę w godzinach od 9. do 13.

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.