Nowy Sącz: początek wakacji z przytupem. Zagra i zaśpiewa Zakopower!

W najbliższą niedzielę 23 czerwca na sądeckim Rynku odbędzie się Festyn Rodzinny inaugurujący akcję „Bezpieczne Wakacje 2019”. Początek imprezy o godz. 16. Animatorzy i wolontariusze Sursum Corda przygotowują mnóstwo atrakcji, między innymi charytatywną loterię fantową. O godz. 19. w miasto popłyną pierwsze dźwięki  muzyki, którą przywiozą ze sobą gwiazdy wieczoru czyli zespół ZAKOPOWER. 

wsb3

W programie imprezy przewidziano występy laureatów VI Sądeckich Konfrontacji Artystycznych SKAT oraz prezentacje zespołów artystycznych i solistów z Miejskiego Ośrodka Kultury i Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu.  Będą też  dmuchańce do zjeżdżania i skakania, zabawy sportowe i zręcznościowe, nauka sztuczek cyrkowych, gry plenerowe w rozmiarze XXL, stoiska animacyjne (malowanie twarzy, zaczarowany świat balonów), kącik plastyczny (w tym ścianka do malowania plenerowego), pokazy baniek-gigantów, zabawy z chustą animacyjną i kącik malucha dla najmłodszych. Po rynku będą przechadzać się szczudlarze i postacie z bajek obdarowujące uczestników zabawy balonami i słodyczami. Wata cukrowa i popcorn będą nielimitowane! 😉

Policjanci przyjadą na festyn z motocyklami i konkursami o bezpieczeństwie, obiecali też, że będą znakować przedmioty wartościowe (na przykład rowery) aby ułatwić ich odzyskanie w przypadku kradzieży.

Jedną z atrakcji będzie Loteria fantowa organizowana przez Stowarzyszenie Sursum Corda, z której dochód zostanie przekazany na wsparcie finansowe wyjazdu na kolonię nad morze dla dzieci znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej.

MAGIK MAŁA
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]