Nowy Sącz. Na rondzie pod szpitalem zderzyły się dwa auta

Nowy Sącz. Na rondzie pod szpitalem zderzyły się dwa auta

W sobotni wieczór (24 lipca) na rondzie Sądeckich Żołnierzy Wyklętych doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Żadna z osób podróżujących pojazdami nie wymagała przewiezienia do szpitala.

Do zderzenia doszło około godziny 21:30. W jego wyniku oba auta (ford i jeep) znalazły się poza drogą – jedno na chodniku, a jedno na pasie zieleni. Na jezdni znajdowały się pozostałości po kolizji, natomiast drogowskaz, który stał na trawniku, został uszkodzony.

Pojazdami podróżowali sami kierujący. Kierowca jeepa nie uskarżał się na żadne dolegliwości, z kolei kierowcą forda zaopiekowali się ratownicy medyczni. Jednak osoba ta nie wymagała przewiezienia do szpitala.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Nowym Sączu. Strażacy zabezpieczyli teren działań, zasypali rozlane płyny eksploatacyjne sorbentem, a także odłączyli akumulatory w uszkodzonych samochodach. Gdy zakończyły się czynności dochodzeniowe policji, na pobocze usunięto użyty sorbent oraz pozostałości po kolizji.

fot. PSP w Nowym Sączu


Czytaj też:

Share on twitter
Share on facebook