Nowy Sącz. Pomiędzy kamienicami znaleziono ciało 58-latka

Nowy Sącz. Pomiędzy kamienicami znaleziono ciało 58-latka

KMP Nowy Sącz, zwłoki na Jagiellońskiej

W niedzielny poranek (9 stycznia) w Nowym Sączu znaleziono zwłoki mężczyzny. Wiadomo, że nie posiadał on stałego miejsca zamieszkania – był bezdomny. Czy przyczyną jego śmierci było zmarznięcie?

Ciało odnaleziono około  godz. 6:50 w Nowym Sączu w przejściu między dwiema kamienicami na ul. Jagiellońskiej. Mężczyzna miał 58-lat.

,,Na miejscu policjanci wykonali czynności procesowe pod nadzorem prokuratora Prokuratury Rejonowej w Nowym Sączu. Wstępnie wykluczono, by do jego śmierci przyczyniły się inne osoby” – poinformowała naszą redakcję Justyna Basiaga, rzeczniczka KMP w Nowym Sączu.

Zwłoki zostały zabezpieczone do badań sekcyjnych. Obecnie przyczyna śmierci jest ustalana. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu.

Przypominamy, kiedy temperatura spada poniżej zera, zwiększa się zagrożenie wychłodzeniem organizmu szczególnie dla osób bezdomnych, nietrzeźwych czy starszych, mieszkających samotnie. Widzisz taką sytuację? Reaguj! Szczegóły TUTAJ. 

Fot. arch. KMP Nowy Sącz 

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel

Finał Szansy na sukces tuż, tuż. Co jeszcze przed Ewą na parę godzin przed jej wystąpieniem ?

Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.