Nowy Sącz. Maks Orzeł przywitany jak król. Jest najlepszym zawodnikiem Europy [ZDJĘCIA]

Nowy Sącz. Maks Orzeł przywitany jak król. Jest najlepszym zawodnikiem Europy [ZDJĘCIA]

Maksymilian Orzeł, Nowy Sącz, Mistrz Europy, teakwondo

Od środy (17 kwietnia) do niedzieli (21 kwietnia) miasto Lublin gościło kilkuset europejskich zawodników Teakwon-do. Aż trzy indywidualne medale zdobył Maksymilian Orzeł. Na wczorajszym, poniedziałkowym treningu, został przywitany jak na najlepszego zawodnika Mistrzostw Europy przystało.

– Ten skromny młody chłopak z Nowego Sącza dokonał czegoś niesamowitego. Jako debiutant na Mistrzostwach Europy zapisał się już w historii Polskiego Taekwon-do. Maks osiągnął to wszystko dzięki olbrzymiej pracy na treningach, wytrwałości, chęci ciągłego doskonalenia swoich umiejętności. Może być wzorem do naśladowania dla wielu zawodników. Duma mnie rozpiera że mogę być jego trenerem – wyraża Adam Roszczyk za pośrednictwem profilu Nowosądecki Klub Sportowy Teakwon-do.

Poniedziałkowe powitanie Maksymiliana odbyło się z wielką pompą. Nie zabrakło konfetti, tortu i mocy gratulacji. Na trening przybyli m.in. przedstawiciele Urzędu Miasta, którzy osobiście złożyli uścisk dłoni najlepszemu zawodnikowi Mistrzostw Europy. Poniżej galeria zdjęć z wczorajszego dnia.

fot. Nowosądecki Klub Sportowy Teakwon-do

Reklama