Nowy Sącz, 4 października: spotkanie autorskie z GRZEGORZEM GÓRNYM

Zapraszamy na spotkanie z Grzegorzem Górnym "Relikwie Chrystusowe w świetle najnowszych odkryć naukowych". Spotkanie jest organizowane w ramach XXXIII Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej "Trwajcie mocni w wierze", odbędzie się  W budynku głównym SBP przy ul. Franciszkańskiej 11. Wstęp wolny.

Renault2

Grzegorz Górny - reporter, eseista, publicysta, reżyser, producent filmowy i telewizyjny. Założyciel i redaktor naczelny kwartalnika „Fronda" (do maja 2012), redaktor naczelny tygodnika „Ozon" (2005-2006), autor książek, albumów,  licznych artykułów. Jest laureatem wielu nagród  dziennikarskich, filmowych i wydawniczych. Odznaczony węgierskim Orderem Zasługi. Autor m.in. książki „Świadkowie Tajemnicy" - fascynującej opowieści będącej zapisem dziennikarskiego dochodzenia do prawdy o materialnych śladach pozostawionych przez Jezusa z Nazaretu. Wspólnie z fotografem Januszem Rosikoniem, niczego nie przyjmując na wiarę, zidentyfikowali jako autentyki część czczonych do dziś relikwii. Książka nagrodzona Feniksem, ukazała się w 9 wersjach językowych m.in. po angielsku, francusku, włosku i hiszpańsku.

PUMA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.