Nowy FORD EcoSport. Premiera 2018!

Sportowy look i styl, a do tego mnóstwo praktycznych rozwiązań i możliwości. Atrakcyjne, starannie wykończone i inteligentnie zaprojektowane wnętrze komponuje się z szeregiem niezbędnych, najnowocześniejszych technologii. Nowoczesny, wyrazisty i sportowy: poznaj nowego EcoSport.

tekst sponsorowany

EcoSport pewność prowadzenia ma w swoim DNA 
Usiądź za kierownicą i ciesz się bogactwem zaawansowanych układów wspomagających kierowcę. Inteligentny napęd na wszystkie koła zapewnia wyjątkową kontrolę w zmieniających się warunkach. Układ ułatwiający ruszanie na wzniesieniach zapobiega cofnięciu się pojazdu. Natomiast światła LED do jazdy dziennej zapewniają doskonałą widoczność – bez kompromisów w kwestii stylu.
*Napęd na wszystkie koła dostępny od maja 2018 r.

 

Osiągi i wydajność bez żadnych kompromisów
Wielokrotnie nagradzany 1-litrowy silnik benzynowy EcoBoost to najlepszy dowód olbrzymich kompetencji inżynierów firmy Ford i naszych nieustannych prac nad rozwojem technologii.
Zaprojektowany z myślą o idealnej równowadze mocy, osiągów oraz minimalnej emisji zanieczyszczeń. EcoBoost to silnik przyszłości, dostępny już teraz.

 

Praktyczne oraz inteligentne technologie
Najlepsze technologie to takie, które zmieniają Twój świat na lepszy, rozwiązują problemy i dostarczają samych korzyści.
Właśnie tak jest w nowym Fordzie EcoSport.
Odkryj technologie, dzięki którym podróż upłynie relaksująco i przyjemnie, a życie stanie się zdecydowanie łatwiejsze – od inteligentnego napędu na wszystkie koła, systemu ułatwiającego ruszanie na wzniesieniach, przez technologię obsługi głosowej Ford SYNC 3 i system audio B&O PLAY po podgrzewane fotele i kierownicę.

 


Poczuj się bezpieczniej
Ford EcoSport dysponuje systemami bezpieczeństwa zaprojektowanymi, aby chronić Ciebie, samochód oraz innych użytkowników drogi. W Fordzie EcoSport bezpieczeństwo jest na pierwszym miejscu.

 

 

Solidny, a zarazem wyrafinowany
Nowy Ford EcoSport to SUV, który emanuje siłą i zdecydowaniem. Wystarczy jednak przyjrzeć się czystym liniom nadwozia i eleganckim, opływowym kształtom, aby się przekonać, że to pojazd stylowy i wySolidny, a zarazem wyrafinowany
Nowy Ford EcoSport to SUV, który emanuje siłą i zdecydowaniem. Wystarczy jednak przyjrzeć się czystym liniom nadwozia i eleganckim, opływowym kształtom, aby się przekonać, że to pojazd stylowy i wyrafinowany, który wyróżni się z tłumu w każdym miejscu i czasie.afinowany, który wyróżni się z tłumu w każdym miejscu i czasie.

 

Poczuj jego wyjątkowy klimat
Ten pojazd o ergonomicznych kształtach wychodzi naprzeciw potrzebom Twoim oraz pasażerów. Wspaniałe wnętrze nowego Forda EcoSport wręcz zaprasza, aby ruszyć w drogę.Powierzchnie o czystych, prostych liniach współgrają z praktycznymi elementami designu, akcentując wyjątkową dbałość o szczegóły.Wsiądź do Forda EcoSport, odpręż się i wygodnie podziwiaj świat z podwyższonej pozycji fotela.

 

 

Układ wspomagania kierownicy, który reaguje na każdą sytuację
Ford EcoSport został wyposażony w układ kierowniczy ze wspomaganiem elektrycznym (EPAS), który automatycznie dostosowuje się do prędkości. Podczas jazdy po mieście lub parkowania system ułatwia skręt kół i zapewnia większą zdolność manewru. Przy większej prędkości (np. na autostradzie) system „usztywnia” kierownicę, dając prowadzącemu poczucie większej kontroli i pewności. EPAS kontroluje teraz również zjeżdżanie z toru jazdy, uwzględniając boczny wiatr i inne warunki drogowe. W przeciwieństwie do innych systemów, które pracują przez cały czas, innowacyjny EPAS uruchamia się tylko w razie potrzeby. Dzięki temu zużywa mniej energii i tym samym przyczynia się do niższego zużycia paliwa.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!

*** Ford *** NOWY SĄCZ ***

tel. 18 414 04 14

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.