Nowosądeczanin Tomasz Bulzak utworem ,,Jednego serca” wyśpiewał zwycięstwo w ,,Szansie na Sukces”

Nowosądeczanin Tomasz Bulzak utworem ,,Jednego serca” wyśpiewał zwycięstwo w ,,Szansie na Sukces”

Nowosądeczanin Tomasz Bulzak utworem ,,Jednego serca” z repertuaru Czesława Niemena wyśpiewał zwycięstwo w programie TVP2 ,,Szansa na sukces”. W jury zasiadała córka Niemena Natalia Niemen i żona Małgorzata, które jednogłośnie wybrały finalistę odcinka. W kolejnym etapie Tomasz zmierzy się z laureatami innych odcinków. Wówczas powalczy o występ na Koncercie Debiutów Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

Odcinek, w którym wystąpił Tomasz, był poświęcony twórczości legendy, kompozytora, multiinstrumentalisty, jednego z najbardziej charyzmatycznych artystów polskiej sceny muzycznej – Czesława Niemena. Emisja odbyła się dzisiaj (21 marca) o godzinie 15.15 na TVP2. Nowosądeczanin był jednym z siedmiu wokalistów mierzących się ze znanymi utworami.

Prowadzący program Artur Orzech wylosował dla Tomasza Bulzaka piosenkę z numerem 3. – To będzie coś dla Ciebie – skomentowała Natalia Niemen, wyciągając z koperty kartkę z tytułem utworu „Jednego serca”.

– To moja ukochana piosenka z repertuaru Czesława Niemena – dodał nowosądeczanin.

Zarówno córka, jak i żona artysty były pod wrażeniem umiejętności wokalnych Tomasza Bulzaka, czego nie kryły podczas jego występu. Gdy ogłoszono, że to właśnie on został zwycięzcą czwartego odcinka ,,Szansy na Sukces”, stwierdził, iż czuje się fantastycznie. Przyznał, że towarzyszą mu tak wielkie emocje, że nie wie co powiedzieć. Podziękował jury i prowadzącemu, a na koniec odcinka wystąpił z córką Czesława Niemena śpiewając ponownie ,,Jednego serca”.

Cały odcinek do obejrzenia —>TUTAJ.

Jak już informowaliśmy, Tomasz urodził się 24 listopada 1991 r. w Nowym Sączu. Prywatnie jest mężem Martyny i ojcem dwójki dzieci: Róży i Zbyszka. Pierwsze kroki stawiał na nowosądeckiej scenie, zarówno muzycznej, jak i teatralnej. Ukończył Akademię Wychowania Fizycznego w Krakowie, ale jego serce skradła muzyka, której poświęca się bez reszty. Śpiewa w hard-rockowym zespole Hardway. Z powodzeniem odnajduje się także na scenie teatralnej i musicalowej, w 2018 r. wystąpił w roli Fiedki w musicalu „Skrzypek na dachu”, zaś w 2021 r. będzie kreował rolę Jezusa w rock-operze „Jesus Christ Superstar”. Jest wokalistą kształconym według skandynawskiej metody CVT pod okiem Krzysztofa Szczypuły. W ubiegłym roku został niekwestionowanym zwycięzcą III edycji Festiwalu Rockowego „Muzyka dla wszystkich”. Zdobył zarówno Grand Prix, jak i Nagrodę Specjalną Stowarzyszenia Muzyka dla Wszystkich. W najbliższą niedzielę stanie przez kolejną szansą na zwycięstwo.

Fot. TVP2 „Szansa na Sukces”