Nowi piłkarze Sandecji. Co się z nimi dzieje?

Tej zimy na Kilińskiego trafiło czterech nowych zawodników. Mowa o rumuńskim obrońcy Alexandru Bendze z Juventusu Bukareszt, obrońcy lub pomocniku Jakubie Bartoszu z Wisły Kraków, słowackim pomocniku Jakubie Griću z Zemplina Michalovce oraz ukraińskim pomocniku Pawło Ksionzu z Karpat Lwów. Wszyscy ci piłkarze mieli i nadal mają za zadanie zwiększyć rywalizację w składzie.

dts

Mimo tych wzmocnień trener Kazimierz Moskal nie ma wielkiego pola manewru w zespole stąd w ostatnim meczu z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza (0:1) na ostatnie minuty wpuścił… obrońcę Jonatana Strausa.

We wspomnianym spotkaniu ze „Słonikami” ligowy debiut w barwach nowosądeckiego beniaminka zanotował Bartosz, rozgrywając pełne zawody. Również 21-letni Grić zagrał przeciwko Bruk-Betowi całe spotkanie, podobnie jak to miało miejsce przeciwko Koronie Kielce i wcześniej z Pogonią Szczecin. Benga zasiada na ławce rezerwowych, zaś Ksionz dopiero poznaje zespół, choć niewykluczone, że zagra dziś przeciwko Zagłębiu Lubin (godz. 20.30).

Wciąż do zdrowia po urazach przeciążeniowych wracają Bartłomiej Dudzic i Maciej Korzym.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. Sandecja.pl

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.