Nie przegap! Za darmo sprawdzisz stan techniczny swojego samochodu

26 i 27 października będziesz mógł za darmo sprawdzić stan techniczny swojego pojazdu. Wszystko w ramach kolejnej  akcji Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu z Międzynarodowym Stowarzyszeniem Policji IPA Region Nowy Sącz. 

wsb3

Głównym celem akcji ,,Sprawdź stan techniczny swojego pojazdu przed zimą" jest pomoc kierowcom w odpowiednim przygotowaniu swoich samochodów na sezon jesienno-zimowy, który stanowi nie lada wyzwanie dla użytkowników dróg.

- Diagnostycy Stacji Kontroli Pojazdów będą sprawdzać najważniejsze podzespoły samochodów - zbieżność wstępną, układ hamulcowy, regulację świateł. Zaznaczamy, że nie jest to coroczne badanie techniczne pojazdu wpisane do dowodu rejestracyjnego lecz sprawdzenie stanu technicznego pojazdu i upewnienie się, że poruszamy się sprawnym samochodem - informuje oficer prasowa sądeckiej Policji asp. dr Iwona Grzebyk-Dulak.

Samochody będzie można ,,zbadać"  w  w Autoryzowanej Stacji Kontroli Pojazdów Firmy MOTO SOWA Wojciech Sowa, która jest partnerem całej akcji. W piątek (26 października) w godzinach 7-19 oraz w sobotę, (27 października) w godzinach 7-15.

Dodatkowo w poniedziałek (22 października) o godzinie 11. w budynku sądeckiej Policji będzie możliwość porozmawiania w przedmiotowym temacie z podinsp. Albertem Kogutem, naczelnikiem Wydziału Ruchu Drogowego oraz z przedstawicielem Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA Region Nowy Sącz.

Fot. ilustracyjne/pixabay

FORDDOSLAT

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.