W Łącku zbudowali dla dzieciaków Nibylandię

Wieża Spider, zjazd tyrolkowy oraz tor saneczkowy - to tylko niektóre z atrakcji sali zabaw Nibylandia, która od 8 kwietnia działa w Łącku. Dzieci niepełnosprawne z atrakcji mogą korzystać za darmo.

dts

- W końcu możemy oderwać dzieciaki od komputerów i zmusić ich do aktywnego spędzenia czasu - mówią rodzicie, którzy już przyprowadzili swoje dzieci do nowej sali zabaw w Łącku.

Dzieci mają do dyspozycji liczne atrakcje. Największym zainteresowaniem cieszy się wieża Spider. Mali odkrywcy przeciskają się na niej między gumowymi  pasami w górę, a następnie przezroczystym mostem przechodzą w główną część konstrukcji. Zjazd tyrolkowy oraz dziesięciometrowy tor saneczkowy to kolejna atrakcja.

- Nie zapomnieliśmy również o opiekunach. Powstała dla nich przytulna kawiarenka, w której mogą napić się kawy, gorącej czekolady czy smakowej herbaty. Mogą również skorzystać z darmowego Wi-Fi, poczytać książkę i aktualną prasę - mówi właścicielka "Nibylandii" Beata Sajdak.

Z atrakcji Nibylandii mogą korzystać dzieci do lat 11 przy wzroście maksymalnym 150 cm.

Dodatkowo Sala Zabaw organizuje Imprezy Urodzinowe. Do tego celu stworzone zostały dwa pokoiki, w których solenizant zasiada na tronie jubilata, wypowiada magiczne urodzinowe życzenie, zdmuchuje świeczki i smakuje pyszny tort.  Na koniec imprezy przewidziana została profesjonalna sesja fotograficzna.

Dzieci niepełnosprawne korzystają z bawialni za darmo. Nibylandia otwarta jest codziennie w godzinach od 10. do 20. Znajduje się w Łącku w budynku firmy Plechta - naprzeciwko Tesco.

Fot. Nibylandia.

dts

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.