Teatralna Jesień: Nerwica natręctw

Wizyty u psychiatry stają się w Polsce normą. Sztuka pt: Nerwica natręctw" opowiada o szóstce ludzi, którzy szukają pomocy. Jeden z pacjentów nieustannie klnie, inny wciąż wszystko przelicza, od przejechanych kilometrów po ilość godzin, minut czy sekund jakie minęły. Ktoś nie może nadepnąć na linię, na podłodze, młoda dziewczyna każde zdanie, zwrot powtarza dwa razy, a inna się modli i wciąż się o coś boi.

wsb3

Tak różne przypadki w poczekalni, to murowane konflikty. Jednak okazuje się, że tak jak w życiu wspólne działanie, wzajemna pomoc przynosi nieoczekiwane efekty, ale puenta jest jeszcze bardziej zaskakująca.

Sztukę "Nerwica natręctw" napisał Laurent Baffe, przekład Witold Stefaniak, a wystąpili: Karolina Sawka, Jowita Budnik, Katarzyna Herman, Rafał Królikowski, Andrzej Zieliński i Zdzisław Wardejn, który typowe przekleństwa tak przedstawiał, że w ogóle to nie raziło, po prostu mistrzowsko!

HUZAR

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.