O naszej kajakarce w ogólnopolskim portalu: „Kariera zawisła na włosku”

Portal Onet.pl kilka dni temu opublikował artykuł pt. „Kariera utalentowanej Polki zawisła na włosku”. Jego bohaterką była 20-letnia kajakarka z Nowego Sącza, reprezentantka Startu Klaudia Zwolińska.

To jedna z najbardziej utalentowanych polskich sportsmenek młodego pokolenia. Jest naszą nadzieją na Igrzyska Olimpijskie w Tokio (2020). Od czasu do czasu, ma jednak duże problemy ze zdrowiem. I te omal nie przerwały tej świetnie zapowiadającej się kariery – czytamy na łamach serwisu.

Czytaj również: W TYM RANKINGU PRAWIE NIKT NIE WYPRZEDZIŁ PIŁKARZY SANDECJI

Mowa o chorobie, przez którą Klaudia szybciej się męczyła. Zawodniczka zmagała się z nią w poprzednim roku i nie mogła realizować założeń treningowych. W dodatku przyplątała się jeszcze przewlekła angina. Problemy zdrowotne powróciły ponownie na przełomie roku.

Czytaj również: ZNANA PRZYSZŁOŚĆ TRENERA SANDECJI!

Zwolińska miała duże skoki tętna, a spoczynkowe było bardzo wysokie. Do tego w ciągu dwóch miesięcy spadła z wagi wiele kilogramów. Poza tym była bardzo osłabiona. Sytuację zdiagnozowała dopiero pani doktor w Instytucie Sportu – informuje Onet.pl.

Całość materiału można przeczytać TUTAJ.

Odwiedź konto autora na Twitterze

Źródło: Onet.pl

Fot. Klaudia Zwolińska Facebook

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.