Naściszowa/Nowy Sącz. Tragiczny finał wypadku. Nie żyje 56-latek

Naściszowa/Nowy Sącz. Tragiczny finał wypadku. Nie żyje 56-latek

wypadek Naściszowa/Nowy Sącz

Jak już informowaliśmy TUTAJ, dzisiaj rano na trasie Nowy Sącz – Naściszowa (gmina Chełmiec) samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Kierowca trafił do szpitala. Niestety, okazuje się, że jego życia nie udało się uratować.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 5:30 na ulicy Barskiej w Nowym Sączu (strażacy wcześniej informowali o miejscowości Naściszowa).

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Renault z niewyjaśnionych na obecną chwilę przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo. 56-letni sądeczanin został przetransportowany do szpitala, gdzie pomimo udzielonej pomocy medycznej zmarł – poinformowała nas kom. Justyna Basiaga, Oficer Prasowa KMP w Nowym Sączu.

Na miejscu wciąż trwają działania (godz. 9:00). Funkcjonariusze z Zespołu Wypadkowego Wydziału Ruchu Drogowego wraz z biegłym sądowym z zakresu ruchu drogowego prowadzą oględziny. Ich czynności, a także opinia biegłego i śledztwo w tej sprawie mają wyjaśnić dokładne okoliczności i przyczyny wypadku.

fot. Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu

Share on twitter
Share on facebook