Najpierw doszło do zderzenia, potem samochód stanął w ogniu. Utrudnienia na DK28

Najpierw doszło do zderzenia, potem samochód stanął w ogniu. Utrudnienia na DK28

Najpierw doszło do zderzenia trzech osobówek, potem jedna z nich objęta została przez ogień! Utrudnienia na drodze krajowej 28 w miejscowości Szymbark potrwają do około godziny 19:00!

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 4 listopada, około godziny 17:00. Na drodze krajowej 28 w miejscowości Szymbark (powiat gorlicki) miała miejsce kolizja z udziałem trzech samochodów osobowych marki ford, kia i seat. Według wstępnych ustaleń mundurowych doszło do klasycznego najechania na tył poprzedzającego samochodu. Niestety w wyniku zdarzenia, samochód zaczął płonąć.

Poszkodowane zostały dwie osoby. Jedna z nich przetransportowana została do pobliskiego szpitala.

Trwają czynności wyjaśniające. Ruch w miejscu zdarzenia na chwilę obecną odbywa się wahadłowo, jednak tworzą się spore korki. Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności.

Czytaj także: Daremna ucieczka: skasował lampę i samochód, miał 1,8 promila

Fot. Piotr Boczoń/Gorlice24.pl 

Filmoteka dts24

217 Videos