Najnowszy DTS na krótki długi weekend majowy

Najnowszy DTS na krótki długi weekend majowy

Jeśli akurat strajkują kontrolerzy lotów, a paliwo na stacji benzynowej właśnie przebiło kolejną granicę absurdu, to mamy dla Ciebie fantastyczną wiadomość. Zostań na Sądecczyźnie i spędź wielką majówkę w miejscu, o którym tysiące ludzi marzy, by je kiedyś odwiedzić. Poza tym długi weekend będzie krótki, więc dokąd gnać?

Jak mawiał klasyk – nie wyjeżdżamy, żeby nie obniżać sobie standardu! Wiemy, że to zdanie już tyle razy padało na naszych łamach, ale cóż z tego? Z marketingowego punktu widzenia, powinniśmy tę prawdę powtarzać codziennie do końca świata. I nawet jeśli obiło nam się o uszy, że ktoś złośliwy zapowiada niezbyt atrakcyjną pogodę, to przecież jesteśmy przygotowani również na takie rozwiązanie. Poza tym zawsze jest dobra pogoda, by spakować plecak, podejść kawałek i z dowolnie wybranej góry, popatrzeć na kwitnące sady, a w szczególności jabłonie. Jak powszechnie wiadomo z gór widać lepiej.

Ale gdyby ktoś jednak nie mógł wysiedzieć na miejscu i po covidowym zamknięciu koniecznie zapragnął zaczerpnąć powietrza pod trochę inną szerokością i długością geograficzną, to polecamy DTS. Przygoda bez biletu i paszportu. Miłośnikom egzotycznych podróży w szczególności rekomendujemy wyprawę sądeckich żeglarzy na krańce Ameryki Południowej. Opłynąć Przylądek Horn to jest coś! Ale po co opowiadać o morskiej przygodzie, po prostu zapraszamy na pokład „Selmy”.

A kto nie lubi kiedy zbytnio buja – wiadomo, choroba morska, te przypadłości – ten niech twardo stanie na ziemi obiema nogami. Wystarczą dobre buty i wspomniany już plecak. Pamiętajcie, inni Wam zazdroszczą możliwości, jakie daje Sądecczyzna. Do zobaczenia na szlaku!

Najnowszy DTS czytaj za darmo on-line pod linkiem:

Reklama