Beskid Sądecki: na stokach tłoku nie ma

Od poniedziałku ferie szkolne dla pięciu wojwództw, choć tak naprawdę już od dzisiaj się zaczęły . Na Sądecczyznę zjeżdżają już turyści, młodzież, głównie miłośnicy białego szaleństwa.

Dzisiaj rano na stokach w Słotwinach czy Jaworzyny Krynickiej tłoku nie było, wręcz było pusto. Niestety wielu ludzi odstraszała pogoda. Temperatura od 0 do plus 2-3 stopnie Celsujsza i tak ma być przez cały dzień. To jeszcze nie jest wielki problem, ale padający deszcz już tak. Jazda w takich warunkach nie należy do przyjemnych.

Jak mówili narciarze z Warszawy  – to da się i z tym żyć.

Skoro pokonaliśmy tyle kilometrów, to żadna mżawka nas nie pokona. Oczywiście patrzymy z niepokojem w niebo, ale wcześnie rano i wieczorem da się pojeździć bo temperatura jest niższa.

Niestety prognozy dla Sądecczyzny na razie nie są zbyt optymistyczne, ale też nie najgorsze. W nocy ma być nawet do 5 stopni poniżej zera, w dzień od 0 do plus 3. Meteorolodzy nie przewidują w najbliższym tygodniu opadów.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.