Muszyna: ktoś podszył się pod władze miasta i informował o nieistniejącym spotkaniu

26 listopada na słupach i tablicach informacyjnych w Muszynie pojawiła się informacja o spotkaniu władz miasta i radnych z mieszkańcami w sprawie II etapu budowy obwodnicy. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że władze nic o takim spotkaniu nie wiedziały…

wsb3

Rzekoma data spotkania wyznaczona została na godzinę 13. dnia dzisiejszego. Jednak, jak się okazuje, nic takiego nie było wcześniej planowane.

Jak informują władze miasta, spotkania odbywały się wielokrotnie na etapie planowania trasy przebiegu drogi. Teraz etap konsultacji jest już zakończony i została wydana decyzja środowiskowa, a Samorządowe Kolegium Odwoławcze w Nowym Sączu ma podjąć decyzję w sprawie odwołań, zgłoszonych przez część osób.

Nie wiadomo kto zamieścił w różnych częściach miasta fałszywą informację o spotkaniu. Wywołała jednak ona sporą dezinformację w ważnej dla mieszkańców sprawie.

– Jeżeli mieszkańcy Muszyny będą zainteresowani spotkaniem i zwrócą się o jego zorganizowanie, to takie spotkanie zorganizujemy. Nie widzę w tym żadnych przeszkód – informuje burmistrz, Jan Golba, mocno poruszony tajemniczymi ogłoszeniami.

źródło: UMiGU Muszyna

FORDELEKT
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]