Sękowa: Potrzebna pomoc dla Pani Jadwigi!

Na portalu zrzutka.pl trwa zbiórka pieniędzy na leczenie i protezę dla mieszkanki gminy Sękowa – pani Jadwigi Drzymały. Potrzeba niemal 20 tysięcy złotych. Jej codzienność może stać się łatwiejsza, wystarczy okazać dobre serce i pomóc zebrać potrzebną kwotę.

57-letnia pani Jadwiga mieszka w Sękowej, w powiecie gorlickim. Ma dopiero 57 lat. Przez wypadek, do którego doszło 17 września 2014 roku musiała poddać się operacji amputacji prawego podudzia nogi.

– Dziś kobieta jest zamknięta w czterech ścianach popegeerowskiego, skromnego domku. Jej szansą na powrót do aktywności i względnej samodzielności jest zakup protezy. Wycena opiewa na kwotę 19 tys. 500 złotych. Pani Jadwigi nie stać na sfinansowanie protezy. Utrzymuje się tylko z 700 zł renty, z OC sprawcy wypadku i 153 zł zasiłku – wyjaśniają organizatorzy zbiórki. 

Jeszcze trzy lata temu Jadwiga Drzymała była bardzo aktywną kobietą. Pracowała, zajmowała się domem. We wrześniu 2014 roku została potrącona przez samochód dostawcy towaru. 

By pomóc gorliczance, wystarczy kliknąć na jej profil na stronie zrzutka.pl.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Źródło: Zrzutka.pl

Czytaj ZA DARMO najnowsze wydanie DTS

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.