Miłkowa. Nie żyje starszy mężczyzna. Interwencja służb

Miłkowa. Nie żyje starszy mężczyzna. Interwencja służb

alarm

O 12:40 służby otrzymały zgłoszenie dotyczące próby samobójczej w miejscowości Miłkowa (gmina Korzenna). Na miejscu trwają działania. Niestety starszy mężczyzna nie żyje.

– Ze względu na pewne znamiona śmierci, czyli plamy opadowe, nie podjęto działań kwalifikowanej pierwszej pomocy – poinformował w rozmowie z nami dyżurny PSP w Nowym Sączu.

Mężczyzna miał 78 lat. Jego ciało znaleziono w budynku gospodarczym.

Na miejscu są strażacy z JRG nr 1 w Nowym Sączu i OSP Korzenna. O 13:07 dyżurny PSP informował nas, że w drodze jest też policja oraz karetka pogotowia.

O 15:18 kom. Justyna Basiaga, Oficer Prasowa KMP w Nowym Sączu potwierdziła, że dziś na terenie gminy Korzenna w pomieszczeniu gospodarczym znaleziono zwłoki mężczyzny. Jak poinformowała, na miejscu wciąż trwają czynności. Sprawa będzie wyjaśniana.

WAŻNE!

Jeśli jesteś w kryzysie emocjonalnym, życie straciło dla Ciebie sens, daj sobie pomóc i zadzwoń. Specjalnie dla Ciebie uruchomiono telefony zaufania. 
Każdy z konsultantów posiada wyższe wykształcenie specjalistyczne – psychologiczne lub pokrewne oraz przeszedł cykl szkoleń z zakresu telefonicznej pomocy psychologicznej. 

fot. ilustr. pixabay

Czytaj też: Trzycierz. Kotłownię wypełnił dym. Interweniowali strażacy