Mieszkańcy ulicy Zyndrama kilka razy dziennie odłączani są od prądu

Mieszkańcy ulicy Zyndrama w Nowym Sączu mają dość ciągłych przerw w dostawie prądu. Od paru miesięcy borykają się z tym problemem. Przerwy w zasilaniu zdarzają się wielokrotnie w ciągu dnia. Chcą wiedzieć, co jest przyczyną.

-Problem był wielokrotnie poruszany na zebraniach osiedlowych. Niestety, jako zarząd osiedla nie mamy wpływu na firmę, która dostarcza prąd. Reprezentujemy mieszkańców więc włączyliśmy się w tą sprawę. Wysyłaliśmy już pisma do firmy, która dostarcza prąd, jednak nie uzyskaliśmy jednoznacznej odpowiedzi, co jest przyczyną ciągłych przerw w zasilaniu- mówi dla dts24.pl przewodniczący zarządu osiedla, a zarazem wiceprzewodniczący Rady Miasta, Michał Kądziołka.

,,Mignięcia", czyli kilkusekundowe przerwy w dostawie prądu są bardzo uciążliwe. Ludzie obawiają się o ich wpływ na urządzenia elektroniczne.

-Obiecano nam sprawdzić ten temat. Jednak do dziś nie widać ani wyjaśnienia, ani rozwiązania problemu. W tym tygodniu wystąpimy do dostawcy prądu z zaproszeniem, aby przedstawiciel firmy przyjechał na  spotkanie z mieszkańcami - dodaje przewodniczący zarządu osiedla.

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.