Gorlice: Miała konflikt z sąsiadem, więc... uszkodziła jego samochód

43-latka z Gorlic chciała odegrać się na swoim sąsiedzie i została przyłapana na gorącym uczynku przez policjantów. Grozi jej kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

wsb3

Gdy w piątek wieczorem (19 czerwca) mundurowi patrolowali centrum Gorlic, na jednym z parkingów zauważyli podejrzanie zachowującą się kobietę.

- Zatrzymała się przy jednym z zaparkowanych tam samochodów i po wykonaniu kilku energicznych ruchów ręką zaczęła szybko odchodzić. Policjanci natychmiast podjechali na ten parking, gdzie potwierdzili uszkodzenie samochodu, a następnie kilkadziesiąt metrów dalej zatrzymali i wylegitymowali kobietę - relacjonują funkcjonariusze KPP w Gorlicach.

43-latka przyznała, że zniszczyła samochód sąsiada, ponieważ jest z nim skonfliktowana.

Teraz kobieta poniesie konsekwencje swojego czynu. Grozi jej kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Zarysowania powłoki lakierniczej przebiegały przez niemal całą długość samochodu, a właściciel wycenił straty na 2 tysiące złotych.

fot. ilustr. pixabay

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.