W sobotnie popołudnie w Sądeckim Hospicjum radość zagościła wśród podopiecznych. Była wspólna kolacja wigilijna oraz wielkie kolędowanie z niespodziewanymi gośćmi. Nie zabrakło tam również naszej dziennikarki Klaudii Kulak wraz ze swoim zespołem Creative Band. 

wsb3

- Tydzień cudów-sobota. Ostatnie dni były dla Sądeckiego Hospicjum niezwykłe. Doświadczyliśmy ludzkiej życzliwości i ciepła tak wiele, że jesteśmy pewni, iż w sercach naszych Przyjaciół Chrystus już się narodził. Dzisiaj dzień niezwykły- wigilia dla naszych Podopiecznych, na którą przybyli członkowie ich rodzin. Przygotowana jak w domu - z sercem i miłością przez panią Joannę Jabłońską - podzielił się dyrektor Sądeckiego Hospicjum Mieczysław Kaczwiński.

Wigilia w Sądeckim Hospicjum

Opublikowany przez Leszek Zegzda Sobota, 22 grudnia 2018

Na uroczystości pojawił się Mateusz Ziółko wraz z synami, by wspólnie kolędować i połamać się opłatkiem. Pojawili się także harcerze na czele z Małgorzatą Belską, którzy przywieźli ze sobą Betlejemskie Światło Pokoju oraz zarząd hospicjum i wolontariusze. Modlitwie przewodniczył ks. Józef Wojnicki. - Było wzruszająco i pięknie. Niech Boża Dziecina wszystkim błogosławi - podsumował dyrektor Kaczwiński.

Fot. CreativeBand/Sądeckie Hospicjum/
dyrektor Mieczysław Kaczwiński

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.