Magiel Festiwal w Nowym Sączu! Przybywajcie nad Kamienicę!

Magiel Festiwal w Nowym Sączu! Przybywajcie nad Kamienicę!

Klimatyczne brzmienia folkowe, rock and roll-owe, rockowe i jazzowe rodem z najdalszych zakątków świata, niepowtarzalna atmosfera letnich koncertów plenerowych oraz moc atrakcji dla wszystkich – od lat pięciu do stu pięciu… to wszystko dziś na osiedlu Zawada, nad Kamienicą!  Trzecia edycja Magiel Festiwalu po raz pierwszy odbywa się w  Nowym Sączu. Na festiwalowej scenie prezentują się zespoły z całego świata – w tym również z Meksyku, Wegier i Rumunii.

Do organizacji tegorocznej edycji „Magiel Festiwalu „w Nowym Sączu zostaliśmy zaproszeni przez prezydenta miasta. Mam nadzieję, że widzi potencjał w tym, co robimy. Poprzednie edycje odbywały się poza Nowym Sączem, ale tym razem festiwal odbywa się w Zawadzie. Występują nasi polscy artyści i goście z Meksyku, Rumunii, Węgier – słowem maglujemy różne rodzaje muzyki– mówi Katarzyna Magiera, organizator wydarzenia.

Impreza trwa na stadionie sportowym w Zawadzie.

Przy okazji „maglowania” można obejrzeć i kupić perełki rękodzieła i skosztować regionalnych przysmaków.

Kiedyś dyrektor Marcin Poręba powiedział, że chce aby w Nowym Sączu działo się kulturalnie i na wysokim poziomie, dlatego my postanowiliśmy się wznieść na wyżyny. Podczas tegorocznej edycji festiwalu prezentują się zespoły grające bardzo dobrą muzykę. Zapraszamy wszystkich z dzieciakami, zwierzętami, psami, wilkami i żółwiami. Warto zabrać ze sobą kocyk i przyjść do nas, bo każdy z pewnością znajdzie tam coś dla siebie – dodaje Krzysztof Kościółek, współorganizator.

Bardzo się cieszę, że kolejna impreza muzyczna pojawia się w naszym mieście. Nie oddajemy jej, ale ściągamy ją do Nowego Sącza.  Festiwal trafi w bardzo różnorodne gusta, bo jest muzyka rockowa, punkowa, reggae. W ten sposób realizujemy prośby mieszkańców o różnorodność. Nowy Sącz jest miastem dla wszystkich i jest miejsce zarówno na muzykę poważną, operową jak i hip hop czy rock. Mam nadzieję, że będzie się działo – mówił prezydent Ludomir Handzel zapraszając na festiwal.

Los Kamer wooow!

Opublikowany przez Magiel Festiwal Piątek, 19 lipca 2019

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Pieszo, na rowerach i pociągiem. Zobacz miejsce, które warto odwiedzić.

Play Video about Małopolski Festiwal Smaku w Gorlicach

Festiwal smaku w Gorlicch – piękna wizytówka Małopolski. Zobacz jak przebiegała tegoroczna edycja

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.