Łobaszewska & Nowak. Piosenki o ludziach z duszą [ZAPOWIEDŹ]

Łobaszewska & Nowak. Piosenki o ludziach z duszą [ZAPOWIEDŹ]

To będzie wyjątkowy wieczór przepełniony wspaniałą muzyką i niebanalną liryką. Specjalnie dla Państwa wystąpi nietuzinkowy duet: Grażyna Łobaszewska i Adam Nowak (Raz Dwa Trzy) z koncertem zatytułowanym „Piosenki o ludziach z duszą”.

Grażyna Łobaszewska i Adam Nowak – dwoje przepięknych artystów, dla których ogromne znaczenie ma wyśpiewywany przez siebie tekst. Piosenki znane i te mniej popularne o ważnych dla nas emocjach, o przeróżnej dla każdego z nas codzienności. Po prostu piosenki o nas, o ludziach z duszą. Nie zabraknie wspólnych, wzruszających, niespotykanych dotąd wykonań.

Skład zespołu: Grażyna Łobaszewska (śpiew), Adam Nowak (Raz Dwa Trzy) (śpiew, gitara), Maciej Kortas (gitary), Paweł Urowski (bas), Michał Szczeblewski (perkusja)

***

W związku z zapowiedzią mamy dla Was bonus w postaci KONKURSU, w którym zgarnąć można dwie pojedyncze wejściówki na koncert ŁOBASZEWSKA & NOWAK w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Sączu. Co należy zrobić? Wystarczy, że udostępnisz i polubisz nasz post FB z informacją o wydarzeniu i poczekasz chwilkę. Wyniki konkursu podamy wkrótce, a dokładnie w niedzielę o godzinie 12.00. To wtedy nasza redakcyjna maszyna losująca wskaże nazwiska szczęśliwców, z którymi skontaktujemy się za pośrednictwem wiadomości prywatnej w aplikacji Messenger!

 

 

Koncert ŁOBASZEWSKA & NOWAK

24.05.2024 | piątek | 20:15

MIEJSKI OŚRODEK KULTURY, Aleje Wolności 23, Nowy Sącz

Bilety: dostępne na kupbilecik.pl i w MOK w Nowym Sączu

Link do wydarzenia: www.facebook.com/events/3378519625624793

Foto: materiały prasowe / źródło: kupbilecik.pl

Będzie się działo!

Reklama