Librantowa: dachowanie Fiata. Jedna osoba w szpitalu

Wczoraj wieczorem w Librantowej  (gmina Chełmiec) dachował samochód osobowy. Pojazdem podróżowały trzy osoby, jedna z nich trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło 10. marca około godziny 20. Fiat Grande Punto dachował i kiedy służby ratunkowe przybyły na miejsce, uszkodzony samochód leżał na dachu poza jezdnią.

Wszystkie trzy osoby opuściły pojazd o własnych siłach. Jedna z nich była poszkodowana i została zabrana do szpitala przez karetkę pogotowia ratunkowego.

Miejsce zdarzenia zabezpieczyli sądeccy strażacy. Druhowie udzielili też pierwszej pomocy osobie poszkodowanej, zanim na miejscu pojawili się ratownicy medyczni.

Przez jakiś czas ruch odbywał się wahadłowo, a działania trwały około godziny.

Nie było to jedyne zdarzenie drogowe w ciągu ostatniej doby. Strażacy interweniowali między innymi w Naściszowej, gdzie doszło do kolizji oraz na Bulwarze Narwiku w Nowym Sączu, gdzie zderzyły się dwa samochody osobowe.

fot. PSP Nowy Sącz

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.